E-Ticaret

E- ticaret günümüzün en popüler sektörlerden birisi haline gelmiştir. Kullanıcılar artık bir ürünü veya hizmeti almadan önce internetten araştırmalar yapıyor. 2021 yılı ilk  6 ayında Türkiye’de E-ticaret  geçen yılın ilk 6 ayına göre %75.6’lık artışla 161 milyar TL olarak gerçekleşti. Aynı şekilde sipariş adetleri de %94.4 artış ile 850.7 milyon adetten 1 milyar 654 milyon adete yükselmiştir.

E-ticaret verilerinin bu şekilde artış göstermesi, firmaları E-ticaret nasıl yapılır? E-Ticarette başarılı olmanın yolları? E-Ticaret süreçleri ? gibi birçok soru ile karşılaştırdı. Medya Pamir Reklam ajansı olarak bu süreçlerin tamamın da sizinle birlikte hareket ediyoruz.

E-ticaret her ne kadar bir online satış mağazası olsada başlamadan önce bilmeniz gereken birçok kriter var. Unutmamalısınız ki online mağazanızı da fiziksel bir mağaza gibi değerlendirip fizibilite çalışmalarınızı yapmanız gerekir.

E-ticarete nereden başlamalısınız ? Doğru E-ticaret paket seçimi Nasıl Yapılır? Marka analizi, sektör analizi, rakip analizi, swot analizi gibi birçok araştırmayı sizler için araştıyor ve sizin için yol haritası belirliyoruz.

Doğru altyapı seçimi ve sektörünüze uygun arayüz tasarımı başarı şansını etkileyen en önemli faktör olduğunu unutmamalısınız. Medya Pamir ekibi olarak sizin için en doğru E-ticaret paketini belirliyor ve kurulumlarını sağlıyoruz. Kullanıcı deneyimine uygun tasarım ve yazılım süreçlerini en doğru şekilde yönetiyoruz.

Doğru paketi ve kullanıcı deneyimine uygun arayüz tasarımınızı tamamladınız. Artık hedef kitlenizin sizi bulmasını sağlamalısınız. Sektörde yer edindiniz şimdi Dijitalde yer edinme zamanı. Hedef kitleniz en çok hangi dijital mecrada vakit geçiriyor ? Google Ads, Seo, sosyal medya reklamları ile hedef kitlenize uygun reklam stratejileri belirliyoruz.

Dijital mecrada kullanılacak banner tasarımlarını,sosyal medya postlarını, reels videoları gibi ihtiyacınız olan tüm kreatif içeriklerinizi biz üretiyoruz.

Online mağazanız için kurulum,strateji,tasarım,analiz ve tüm aksiyonları Dijital Pazarlama ajansı Medya Pamir ekibi olarak biz şekillendiriyoruz.

Şimdi Siz de E-ticaret hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

 

 

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.